Przejdź do treści

Drzwi i okna

Stolarka okienna

OKNA PVC

 

 

Szeroki wybór systemów, ciepłe profile, nieskończone możliwości konstrukcyjne i bogactwo dodatków. Okna PVC sprawdzają się zarówno do domków jednorodzinnych jak i budownictwa wielorodzinnego.

OKNA ALUMINIOWE

 

 

Najlepsze rozwiązania systemowe okienno-drzwiowe z zastosowaniem aluminium. Wytrzymałość, prostota, funkcjonalność i bezpieczeństwo to jedne z wielu atutów stolarki aluminiowej.

OKNA STALOWE

 

 

Cienkie profile o ogromnych możliwościach konstrukcyjnych. Wyjątkowa wytrzymałość oraz uniwersalność zastosowania. Okna stalowe

OKNA DREWNIANE

 

 

Solidne profile wykonane z trzech lub czterech warstw drewna, którego gwarancją długoletniego użytkowania są cztery powłoki lakiernicze.

Stolarka drzwiowa

Drzwi zewnętrzne

Nasza oferta obejmuje bardzo wiele modeli drzwi wewnętrznych, które różnią się nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale także materiałem z jakiego zostały wykonane oraz przeznaczeniem. Szeroka paleta wykończeń, kolorów powoduje, że każdy Klient znajdzie rozwiązanie odpowiednie do swoich potrzeb. Oferujemy skrzydła drzwiowe wielu uznanych firm:

Drzwi wewnętrzne

Naszym Klientom proponujemy zakup drzwi zewnętrznych do budynków, które charakteryzują się wysoką odpornością na zniszczenie, a także szeroką kolorystyką i różnymi wzorami. Dla osób ceniących sobie ponad wszystko bezpieczeństwo oferujemy drzwi antywłamaniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi producentów:

Okna dachowe

Od ponad 30 lat zajmujemy się sprzedażą i wymianą okien dachowych.
Na komfort użytkowania poddasza duży wpływ ma dobór i rozmieszczenie okien dachowych, bardzo ważne aby okna dachowe dostarczały jak najwięcej światła dziennego oraz świeżego powietrza. Oferujemy pomoc na każdym etapie planowania i zakupu okien dachowych na Państwa poddasze. Udzielamy pełnych informacji technicznych i użytkowych o wszystkich produktach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na okna dachowe, akcesoria, montaż okien i części zamiennych oraz serwis pogwarancyjny.